Kontakt

Wyceń wymarzony swój film

Nasza ekipa doprecyzuje wszystkie Twoje potrzeby i kwestie związane z realizacją tak, aby efekt finalny spełnił wszystkie Twoje oczekiwania!

Zadzwoń do nas: +48 887 887 811

Napisz email: [email protected]

lub wypełnij poniższy formularz:

  Najczęściej zadawane pytania

  Jako agencja marketingowa zaczęliśmy w 2011 roku, aby w 2017 zacząć przygodę z filmowaniem – początkowo głównie z użyciem dronów. Z czasem realizowaliśmy coraz więcej ciekawych projektów podwykonawczych: ślubnych, eventowych, koncertów i reklam. Naturalną konsekwencją było rozpoczęcie działań na własną rękę i stworzenie marki Łap Wspomnienia. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad biegiem wydarzeń i… to my kreujemy filmową rzeczywistość.

  Staramy się, aby termin był zawsze zgodny z umową, jaką spisujemy między nami a klientem. Zwykle jest to 10-14 dni roboczych. Zdarza się jednak, że udaje nam się szybciej ukończyć dzieło i wysłać odbiorcy do akceptacji.

  Istnieje taka możliwość, jednakże wymaga ona doprecyzowania już na etapie umowy. Usługa taka jest dodatkowo płatna i nie wchodzi w skład standardowej obsługi dotyczącej zlecenia.

  Ofertę zawsze tworzymy pod potrzeby i oczekiwania klienta. Jeśli na liście naszych usług nie ma tego, czego szukasz – napisz do nas. Chętnie porozmawiamy o projektach niestandardowych i nietuzinkowych 🙂

  Jako firma świadczymy usługi na podstawie faktury VAT23%. W związku z tym po podpisaniu umowy wystawiamy fakturę zaliczkową na 50% kwoty całej realizacji. Reszta kwoty, na podstawie faktury końcowej, jest płatna po realizacji filmu i jego akceptacji, ale przed finalnym dostarczeniem go klientowi.

  Zapisz się do newslettera
  Bądź na bieżąco z naszymi filmami i... promocjami 😉